OSMANCIK GÜNDEM 
İnteraktif Haber Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.74035.7633
Euro6.53636.5625

Çorum Osmancık'ta İyi Parti yönetim kurulu seçim hazırlıkları ve aday adaylarının değerlendirilmesi için istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Osmancık'ta İyi Parti´de Seçim Hazırlık Toplantısı

Çorum Osmancık'ta İyi Parti yönetim kurulu seçim hazırlıkları ve aday adaylarının değerlendirilmesi için istişare toplantısı gerçekleştirdi.
İyi Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı başkanlığında toplanarak yerel seçim çalışmaları ve Belediye Başkanlığı için Aday Adayı ve Belediye Meclisi Adayları değerlendirmesi yapılarak yönetim kurulu üyeleri ile fikir alışverişinde bulunuldu.
Toplantıda konuşma yapan İlçe Başkanı Mustafa Boyacı, “Osmancık ilçemizin konjonktür olarak Çorum İlinin en önemli ilçesi ve iyi bir belediyecilik hizmetini hak ediyor, Osmancık´a en iyi hizmeti verebilmek ve halkımızın beklentilerine cevap verebilmek için örnek bir belediyecilik yapmak istiyoruz bunun için Aday belirlemesinde ince eleyip sık dokuyoruz, İlçemize saygıdeğer halkımıza en uygun adayı sunacağız ve Osmancık ta örnek bir belediyecilik yapacağız bizim amacımız Dürüst Adaletli İlkeli ve Şeffaf bir belediyecilik hizmeti vermek Osmancık İyi Olacak ve bizler bu amaçlar için yılmadan yorulmadan tüm engellere rağmen memleketimiz için çalışacağız.
 Çok yakında bize gelen ve Yönetim Kurulunun da onayı alınan Başkan A. Adaylarımızı ve Meclis Üyesi Adaylarımızı basına açıklayacağız ve halkımıza tanıtacağız ve yakın zamanda Başkan Adayımız ile ilgili nihai kararı vererek çalışmalarımıza hız vererek devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın