OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.57365.5959
Euro6.18786.2126

Çorum Osmancık´ta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çöp konteynerleri devrilerek çöpler yerlere dökülüyor.

Osmancık´ta gece saatlerinde kirli oyunlar oynanıyor
Çorum Osmancık´ta kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çöp konteynerleri devrilerek çöpler yerlere dökülüyor.

Osmancık´ta gece geç saatlerde halkın yoğun olarak kullandığı şehrin belli bölgelerinde çöp konteynerleri devrilerek çöpleri kimliği belirsiz kişiler tarafından dökülüyor.
Yaklaşan seçim öncesi oynanan kirli oyunlarla belediye ekipleri çöpleri almıyor algısı yaratılarak yıpratma politikaları oynanıyor.
Osmancık Belediyesi´nin temizlik ekipleri çöp konteynerlerini günün belli saatlerinde boşaltarak ilçeye önemli bir hizmet veriyorlar. Fakat bazı kendini bilmez kişiler temizlik işçilerinin hizmetlerini hiçe sayarak çöpleri yollara dökerek karalama politikası uygulamaya çalışıyorlar.
Her seçim öncesi olduğu gibi seçimlere yakın zamanlarda çekilen fotolar sosyal medyadan paylaşılacak ve belediye çalışmıyor algısı yaratılmaya çalışılacaktır.

Hemen hemen her gece belli bölgelerde devrilerek dökülen çöpler temizlik işçileri tarafından toplanırken zabıta ekipleri de bunu yapanlar bulmak için çalışma başlattı.
Özellikle çarşı merkezinde yapılan kendini bilmezlerin belirlenmesi amacıyla mobese ve işyerleri kameraları inceleniyor.
Çöpleri deviren kişi veya kişiler tespit edildiğinde gerekli cezai işlem başlatılacak.

1757 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın