OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ŞERİF TAŞKIRAN
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, güvenlik kameralarından gördüğü yaralı sokak köpeğine, tedaviye götürülmesi için makam aracını tahsis etti.

Belediye başkanı yaralı köpek için makam aracını tahsis etti

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, güvenlik kameralarından gördüğü yaralı sokak köpeğine, tedaviye götürülmesi için makam aracını tahsis etti.

HABER:Yusuf ÇINAR/ÇORUM, (DHA)

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, güvenlik kameralarından gördüğü yaralı sokak köpeğine, tedaviye götürülmesi için makam aracını tahsis etti. Yaralı köpek, belediye başkanının şoförü ve koruması tarafından makam aracıyla Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi'ne götürülerek tedavi altına alındı. 

Gazi Caddesi belediye binasının yanında plakası tespit edilemeyen hafif ticari araç sürücüsü, sokak köpeğine çarptıktan sonra olay yerinden kaçtı. Bu sırada makamında bulunan ve sokak köpeğinin yaralandığını belediyenin güvenlik kamerasından gören Belediye Başkanı Zeki Gül, yaralı köpeğin yanına geldi. Gül, acı çeken yaralı köpeğin tedavisi için belediyenin Veteriner İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Bahabey Çamlığı içerisindeki Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi'ne götürülmesi için makam şoförüne talimat verdi. Kaza nedeniyle vücudunda kesikler oluşan yaralı köpek, Gül'ün şoförü ve koruması tarafından makam aracıyla Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakımevi'ne götürüldü. Hayvan Barınağı yetkilileri, kaza nedeniyle köpeğin, vücudunda kırıklar oluştuğunu belirledi. Yaralı köpek tedavi altına alındı.


 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
484 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın