OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.14206.1666
Euro6.68446.7111

Çorum'un Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Halk Günü toplantısında vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinledi.

Kaymakam Alkan, vatandaşı dinledi
Çorum'un Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan,  Halk Günü toplantısında vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinledi.
 İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Osmanck Kültür Merkezi´nde üzenlenen toplantıya Kaymakam Hakan Alkan, Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Eskiadam, Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, Jandarma Komutanı V. İrfan Sarıkaya, kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Alkan başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda ilk söz hakkı vatandaşlara verildi.
Söz alan vatandaşlar sorun ve isteklerini Alkan’a iletirken, sorunun içeriğine göre muhatabı olan kurum amirine söz vererek sorunların cevaplanmasını sağladı.
Vatandaşlardan sonra muhtarların sorun ve talepleri dinlenirken, son olarak kurum amirlerinin vatandaşlara duyurmak istedikleri bilgiler iletildi.
Vatandaşların ve muhtarların soruları ilgili kurum amirleri tarafından cevaplanırken, Kaymakam Alkan da konuların takipçisi olmak amacıyla not alarak sorunların çözüme kavuşması için çalışma yapacaklarını ifade etti.
Toplantıda en çok gündeme gelen soru yine doğalgaz sorunu oldu. Birçok vatandaş abone oldukları halde bulundukları bölgeye doğalgaz hattının bağlanmamasından şikayet ederken, Alkan ve Eskiadam şikayetlerin Çorumgaz yetkililerine iletileceğini ifade etti.597 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın