OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11756.1420
Euro6.63696.6635

Çorum'un Osmancık İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, ilçe merkezindeki mahallelerin muhtarları ile bir araya geldiği toplantıda genel asayiş ve güvenlik toplantı gerçekleştirdi.


Emniyet Müdürü Vurgun, muhtarlarla güvenlik toplantısı düzenledi
Çorum'un Osmancık  İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, ilçe merkezindeki mahallelerin muhtarları ile bir araya geldiği toplantıda genel asayiş ve güvenlik toplantısı gerçekleştirdi.  
Toplantıya Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun, mahalle muhtarları katıldı. Emniyet Müdürü Vurgun  tarafından mahalle muhtarlarına ilçe asayişi hakkında genel bir bilgi verilirken, emniyet olarak da bazı konularda muhtarlardan yardım beklendiğinin altını çizdi.
 Okulların çevreleri polis arkadaşlarımız tarafından devamlı kontrol edildiğine değinen Vurgun, çocuklara sigara ya da uyuşturucu madde satan kişilerin olup olmadığının Narkotimler tarafından denetlendiğini, ekiplerin çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Ayrıca okul önlerinde ve çevrede abartılı eksozla gezerek toplumu rahatsız eden motosiklet sürücüleri ile mücadelemizde devam etmektedir. Çocuklarımızı her türlü tehlikeden uzaklaştırmak ve tüm tehlikelerden korumakiçin kötü niyetli toplumun huzurunu kaçırmaya çalışan şahısları okulların çevresinden uzak tutmak için çalışmalarımız titizlikle devam ettiğini vurguladı.
Bazı insanların sevinçlerini silah atarak göstermek gibi garip bir adetleri var. Bunun yanlış ve tehlikeli bir davranış olduğunu hep beraber anlatmamız gerekiyor. Bilhassa düğünlerle asker uğurlamalarında silah kullanımının önüne geçilmesi için çok önemli ve titiz  çalışmalar yapıldığına dikkat çekerek, “Muhtarlarımızdan, mahallelerinde bu yönde bir çaba göstermelerini istiyoruz. Yanlış park yapan araçları bildirmelerini istiyoruz. Bu konu ile ilgili broşürler dağıtıyoruz, pankartlar asıyoruz. Bu konuda muhtarlarımızdan yardım bekliyoruz, bize destek olacaklarına inanıyoruz” şeklinde konuştu.  
Toplantının devamında muhtarlar söz alarak fikirlerini, talepleri ve sorunlarını dile getirdiler.Yapılan toplantının çok faydalı olduğunu belirten muhtarlar ayrı ayrı Emniyet Müdürü Bahadır Vurgun'a teşekkür ettiler.
1047 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın