OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.45065.4725
Euro6.18616.2109

Çorum Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ve Yönetim Kurulu Üyelerinden 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Çorum Milletvekili seçilen Av. Oğuzhan Kaya' ya hayırlı olsun ziyareti düzenlendi.

Osmancık Muhtarlar Derneğinden Milletvekili Kaya'ya hayırlı olsun ziyareti
Çorum Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ve Yönetim Kurulu Üyelerinden 24 Haziran seçimlerinde AK Parti Çorum Milletvekili seçilen Av. Oğuzhan Kaya' ya hayırlı olsun ziyareti düzenlendi.

Çorum Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Çalışkan, Sultan Arslan, Yaşar Tezel ve Asım Çolak ile Yazı mahallesi muhtarı Murat Haykır, AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya' ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya, Cumhur ittifakının arkasında dim dik duran tüm Çorum halkına teşekkür ettiklerini belirtti. Kaya; "İlimiz Çorum'un sanayisini, ticaretini ve sosya ekonomik kalkınmasını daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Dedi. Türkiye'nin artık eski Türkiye olmadığını, 2023 vizyonun artık hayal olmayıp gözle görülür bir hale geldiğine dikkat çeken Kaya , " Yeni Türkiye eski Türkiye gibi olmayacak. " şeklinde konuştu.
Ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı Delibaş ve beraberindeki yönetim kurulu üyesi muhtarlarına tekrar tekrar teşekkür eden AK Parti Çorum Milletvekili Av. Oğuzhan Kaya Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçiminde, birlik ve beraberlik sergileyen ve seçim boyunca bizleri destekleyen partili ve partisiz, gerek partililerimiz gerekse, mahalle ve köylerimizden gelen köy muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Muhtarlarımız vatandaşlarımızın güvenli ve huzurlu bir şekilde oy kullanmalarında öncülük ve rehberlik ettiler." dedi.
Osmancık Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Delibaş'ta "2006 yılında ilk defa ilçe başkanı olduğundan bu güne kadar sayın vekilimize desteklerimizi esirgemedik.Her zaman yanında olduk.Bundan sonra da yanında olacağız. Zaten kendileri de her zaman derneğimize desteklerini esirgemediler.Her zaman yanımızda oldular. Bu yere kadar kendileri azimle, gayretle yılmadan usanmadan çalışarak bir azim sonucu tırnakları ile kazıyarak, hak ederek milletin azmi ile geldiler. Tekrar kutluyorum."şeklinde konuştu.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1088 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın