OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ŞERİF TAŞKIRAN
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.30155.3227
Euro5.99166.0156

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ilçe ziyaretleri kapsamında Osmancık ilçesini ziyaret ederek bir dizi inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Vali Kılıç Osmancık'ta ziyaret ve incelemelerde bulundu

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç ilçe ziyaretleri kapsamında  Osmancık ilçesini ziyaret ederek bir dizi inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Çorum Valisi Necmeddin Kılıç köy ve mahalle muhtarları ile Ömer Derindere Fen Lisesi Konferans salonunda bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. Basına kapalı gerçekleşen toplantıya, Vali Kılıç ile birlikte Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Bülent Kankurdan, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Sarı katıldı.

Muhtarların istek ve dileklerini dinleyen Vali Necmeddin Kılıç, Muhtarların talepleri için ilgili kurumları talimatlandırdı.

Gerçekleştirilen toplantıda Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan ve Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş da hazır bulundu.

Muhtarlarla yapılan toplantının ardından, Vali Kılıç ve beraberindeki heyet onarımı devam eden tarihi Osmancık Koyunbaba Köprüsü tadilat çalışmalarında yerinde incelemelerde bulundu.
İncelemelerin ardından Vali Necmeddin Kılıç ve beraberindeki heyet Osmancık İlçesinden ayrıldı.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1031 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın