OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140

AK Parti Çorum Milletvekilleri bugün yoğun bir kalabalık eşliğinde mazbatalarını aldı.

AK Partili Milletvekilleri mazbatalarını aldı
AK Parti Çorum Milletvekilleri bugün yoğun bir kalabalık eşliğinde mazbatalarını aldı.

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonucu milletvekili olan Ahmet Sami Ceylan, Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu bugün İl Seçim Kurulu binasında düzenlenen törenle mazbatalarını aldılar.

Milletvekillerini mazbata töreninde yalnız bırakmayan partililer, Seçim Kurulu binası önünde büyük bir kalabalık oluşturdu.

Binanın bahçesinde milletvekillerini coşku içinde karşılayan partililer, "hayırlı olsun" dileklerini ileterek kutladılar.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın il dışında olması nedeniyle mazbatasını İl Başkanı Mehmet Karadağ alırken, Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu ise mazbatalarını İl Seçim Kurulu yetkililerinin elinden aldılar.

Törende bir konuşma yapan Milletvekilleri, 24 Haziran’ın yüzyılın en büyük seçimi olduğunu belirterek, “Bu seçimde bizlere inanan ve güvenerek tekrar bizlere yetki veren başta Çorum halkımıza ve Türkiye insanımıza teşekkür ederiz” dediler.

Konuşmaların ardından Milletvekilleri daha sonra partililerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Mazbata töreninin ardından Milletvekilleri, Çorum Valisi Necmeddin Kılıç’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Mazbata törenine Milletvekillerinin yanı sıra Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Kadın Kolları Başkanı Meryem Demir, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Gençlik ve Kadın Kolları Üyeleri, bazı sendikaların şube başkanları, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.
1078 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın