OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...

İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.64185.6644
Euro6.38136.4069

Çorum'un Osmancık ilçesindeki şehitlikte bulunan Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK terör örgütü üyelerinin açtığı ateş sonucu aracında şehit edilen Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın, karne gününde mezarı başında anıldı.

Osmancık'ta Şehit Aybüke öğretmen unutulmadı
Çorum'un Osmancık ilçesindeki şehitlikte bulunan Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK terör örgütü üyelerinin açtığı ateş sonucu aracında şehit edilen Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın, karne gününde mezarı başında anıldı.


Okulların sene sonu sömestri tatili sebebiyle  Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından şehit müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın mezarı başında anıldı.

Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan, Belediye Başkanı Hamza Karataş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, şehit öğretmenin annesi, babası,amcası, kardeşi dedesi, babaannesi,yakınları ile öğretmenler ve şehit öğretmenin adının verildiği Ortaokulun öğrencilerinin katıldığı programda şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu.

Osmancık ilçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, “Bu karne gününde andığımız, sevgiyle, özlemle, hasretle her zaman bizim içimizde olan, kalbimizde müstesna bir yeri bulunan değerli kardeşimiz, değerli meslektaşımız ve sevgili evladımız Şenay Aybüke Yalçın’ın bu karne gününde de mezarı başında adını verdiğimiz Şehit Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu öğrencileri karneleri ile geldi. Malum bilindiği gibi geçen yıl karne dağıtıldığı gün şehadete ererek rahmetli olmuştu. Allah mekanını cennet eylesin, şanını yüce eylesin, ailesini de sabrı cemil niyaz ediyoruz" şeklinde konuştu.

 Şehit öğretmenin mezarı başında dedesi de ailesi ile birlikte Kur’an-ı Kerim okuyarak dualar etti. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
791 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın