OSMANCIK GÜNDEM
Hızlı, doğru ve tarafsız haber

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414

Çorum Osmancık Koyunbaba İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Kaan Erzurumluoğlu, kazanım tespit sınavında Çorum birincisi olması nedeniyle Kaymakam Hakan Alkan’ı ziyaret etti.

Çorum birincisi Erzurumluoğlu Kaymakam Alkan’la görüştü

Çorum Osmancık Koyunbaba İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Kaan Erzurumluoğlu, kazanım tespit sınavında Çorum birincisi olması nedeniyle Kaymakam Hakan Alkan’ı ziyaret etti.

HABER:Selma ÇETİNDERE
Özel bir sınav merkezinin ilkokul 2. sınıf öğrencileri arasında Türkiye genelinde yaptığı kazanım tespit sınavında Osmancık Koyunbaba İlkokulu 2-C sınıfı öğrencisi, Güneydoğu Gazisi Fazlı Erzurumluoğlu'nun oğlu Kaan Erzurumluoğlu sınav sıralamasında 492.727 puan alarak Çorum İl ve Osmancık İlçe birincisi olurken Türkiye sıralamasında ise 14. olmanın başarısını öğretmenleri ile birlikte Kaymakam Hakan Alkan ile paylaştı.

Başarılı öğrenci Kaan Erzurumluoğlu, Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan’ı, Osmancık Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, Koyunbaba İlkokul Müdürü Mehmet Çıplak ve Sınıf Öğretmeni Dursun Eski ile birlikte makamında ziyaret etti.

Kaymakam Alkan, konuklarıyla bir süre sohbet ederek, başarının bir ekip işi olduğunu dile getirdi. Eğitim ve öğretimde öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Kaymakam Alkan, başarılı öğrenci Kaan Erzurumluoğlu’nu tebrik edip başarılarının devamını diledi.

Minik öğrenci Kaan Erzurumluoğlu, bu başarısını Koyunbaba İlkokulundaki sınıf öğretmeni Dursun Eski'ye borçlu olduğunu dile getirerek, Okul Müdürü Mehmet Çıplak’a ve sınıf öğretmeni Dursun Eski'ye teşekkür etti.

1679 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın