OSMANCIK GÜNDEM 
İnternet Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735

Çorum Osmancık Mehmet Akif Ortaokulu Sinop´ta düzenlenen Erkekler Badminton Grup Birinciliği müsabakalarında şampiyon oldu.

Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Çorum´u temsil edecek
Çorum Osmancık Mehmet Akif Ortaokulu Sinop´ta düzenlenen Erkekler Badminton Grup Birinciliği müsabakalarında şampiyon oldu.
12–14 Nisan tarihleri arasında Sinop´ta düzenlenen Erkekler Badminton Grup Birinciliği karşılaşmalarında Çorum Belediye Spor Kulübü sporcuları olan Osmancık Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Küçük Erkekler Badminton Takımı müsabakalardan başarı ile çıkarak grup birinciliğini hak etti. Mehmet Can Töremiş, Haşim Kılıç, Furkan Yedekçi, Ulaş Uzun ve Mehmet Efe Us´tan oluşan badminton takımı 17 – 20 Mayıs tarihleri arasında Elazığ´da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası´nda Çorum´u temsil edecek.

Takım Antrenörü Barış Boyar karşılaşmaların sonunda yaptığı açıklamada, “Sporcularımıza maddi ve manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Elazığ´da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonluğunda sporcularımızın büyük başarı elde edeceklerine inancımız tamdır. Her zaman kazanma hırsı ve azmi ile çalışmalarına devam eden sporcularıma başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
545 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın