OSMANCIK GÜNDEM 
İnternet Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735

Çorum Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından “Gece Başlar Düşlere Yolculuk” başlıklı bir şiir ve müzik dinletisi düzenlendi.

Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi'nden şiir ve müzik dinletisi

Çorum Osmancık Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından “Gece Başlar Düşlere Yolculuk” başlıklı bir şiir ve müzik dinletisi düzenlendi.
Osmancık Belediye Kültür Sitesinde düzenlenen programa Milli eğitim müdürü, parti başkanları, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katıldı.
İstiklal marşının okunmasının ardından konuşan Salih TUNCAY ‘’Okulumuz öğrenci ve öğretmenlerinin birlikte büyük bir özveri ve amatör bir ruhla hazırlamış olduğu programı sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Osmancı Cumhuriyet Lisesi olarak öğrencilerin akademik başarılarının yanı sıra sosyal ve kültürel gelişmelerini de önemsiyoruz. Bu doğrultuda okulumuz öğrencilerinin yaptığı çalışmaları destekliyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimizi bu alanlara yönlendiriyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki eğitim gençlerin zihnini sadece bilgi ile doldurma işi değildir. Onları bir bütün olarak geliştirmektir. Onları yarınlara sağlam bir şekilde hazırlamaktır. Bu etkinlik böyle bir çabanın sonucu ortaya çıktı. Programda emeği gecen herkese teşekkür ediyorum. Sizleri de müzik ve şiir dinletimizle baş başa bırakıyorum’’ dedi
Programda öğrencilerin sunduğu müzik ve şiir dinletisi izleyenler tarafından coşkuyla alkışlandı.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
652 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın