OSMANCIK GÜNDEM 
İnternet Gazetesi

DHA TEMSİLCİLİĞİ
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.82125.8446
Euro6.54736.5735

Çorum Osmancık Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen kermeste toplanan paralar Mehmetçik Vakfı´nın hesabına yatırıldı.

Osmancık tan Ana Kuzularına 12 bin lira

Çorum Osmancık Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen kermeste toplanan paralar Mehmetçik Vakfı´nın hesabına yatırıldı.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı geçtiğimiz günlerde düzenlediği “Analardan Ana Kuzularına Destek” adlı kermesinde 12 bin lira para toplandı. 2 gün süren kermese Osmancık Halkı yoğun ilgi gösterdi. 2 gün gibi kısa bir sürede 12 bin liralık satış yapılan kermeste toplanan paralar Mehmetçik Vakfı´nın ziraat Bankası´ndaki hesabına yatırıldı. İlçe Başkanı Hakkı Güngör, Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla yatırılan 12 bin lira Mehmetçik Vakfının hesabına geçti.
İlçe Başkanı Hakkı Güngör toplanan paranın yatırılmasından sonra yaptığı açıklamada, “Ülkemiz ve milletimizin güvenliği için canlarını ortaya koyarak çarpışan Mehmetçiklerimize az da olsa destek olmak için Kadın Kollarımızın gerçekleştirdiği kermeste toplanan 12 bin lirayı Mehmetçik Vakfı´nın hesabına yatırmanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen tüm kadınlarımıza teşekkür ediyor, şehit olmuş güvenlik mensuplarına Allah´tan rahmet, gazilerimize acil şifalar ve görevi başındaki güvenlik görevlilerimize kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Kadın Kolları Başkanı Fazile Tökel ise yaptığı açıklamada, “Öncelikle düzenlemiş olduğumuz kermesimize destek olan tüm annelerimize teşekkür ediyorum. 2 günlük sürede toplanan 12 bin lirayı Mehmetçik Vakfı´na bağışladık. Emeği geçen tüm annelerimiz ve Osmancık halkı adına Mehmetçiklerimize bu parayı annelerinin ak sütü gibi helal ediyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun” şeklinde konuştu.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
599 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın