OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
28° 9°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.26276.2878
Euro7.37427.4038

Çorum'un osmancık ilçesi'nde İyi Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir dizi ziyaret gerçekleştirerek kadınlara karanfil dağıttı.

Osmancık İyi Parti'den  kadınlara karanfil

Çorum'un osmancık ilçesi'nde İyi Parti Osmancık İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir dizi ziyaret gerçekleştirerek kadınlara karanfil dağıttı.

8 Mart Dünya Kadınlar nedeniyle İyi Parti Osmancık İlçe Başkanlığı kurumları ve esnaflarıtek tek ziyaret ederek kadınlara karanfil dağıttı. İlk ziyaretini Osmancık Devlet Hastanesi'ne yapan İyi Parti burada hastalara geçmiş olsun dileklerini iletirken çalışanlara kolaylıklar diledi. Ardından da karanfil dağıttı. Heyet hastane ziyaretinden sonra esnaf ziyareti yaparak bayan çalışanların kadınlar gününü kutladılar. İyi Parti heyeti son olarak ziyaretlerini şehit annelerine yaptı. Şehit annelerinin acılarını paylaşarak kadınlar gününü kutlayan İyi Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı yaptığı açıklamada;
“İyi Parti olarak vatanımız için canlarını veren kahraman şehitlerimizin, gazilerimizin anneleri başta olmak üzere bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü´nü kutluyoruz. Onlar ki kahramanları yetiştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadılar.
Kadınlarımızın baş tacı edildiği cinsiyet ayrımının olmadığı, şiddetten, tacizden uzak bir ortam oluşturmak istiyoruz. Bu olumsuzlukların değil, kadınlarımızın başarılarının konuşulduğu bir Türkiye´de yaşamak istiyoruz” dedi.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1267 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın