OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum Osmancık’ta yapımı devam eden TOKİ inşaatında uzun zamandır parasını alamadığını iddia eden Suriye uyruklu vatandaş intihara kalkıştı.

Parasını alamadı intihara kalkıştı

Çorum Osmancık’ta yapımı devam eden TOKİ inşaatında uzun zamandır parasını alamadığını iddia eden Suriye uyruklu vatandaş intihara kalkıştı.

Osmancık Çay Mahallesinde  yapımı devam eden ve bu yıl teslim edilecek olan TOKİ inşaatında çalışan Suriye uyruklu 30 yaşındaki Salih A., yaklaşık 8 aydır taşeron firmadan parasını alamadığını iddia ederek inşaatın çatısına çıkarak intihara kalkıştı. Çatıya çıkarak kendini aşağıya atacağını belirten Salih A.’yı işçi arkadaşları ikna edemeyince polise haber verdi. Olay yerine polis, ambulans ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Polis ekipleri Salih A.’yı ikna etmek için çatıya çıktı. Polisin ikna ettiği Salih A., çatıdan indirildi. Salih A., yaklaşık 8 aydır taşeron firmadan parasını alamadığını iddia etti. Evli ve ailesi Suriye’de olan Salih A. burada çalışıp ailesine para göndermek için geldiğini ifade ederek yaklaşık 8 aydır parasını alamadığını, hem Suriye’deki ailesinin hem de burada kendisinin mağdur olduğunu dile getirdi. İnşaatta çalışan arkadaşlarının yaptıkları görüşmenin ardından Çorum’da olan firma yetkilisinin Osmancık’a gelerek konu ile ilgilendiği öğrenildi.

 Osmancık Osmancık Osmancık Osmancık Osmancık Osmancık2009 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın