OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız  haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
İYİ PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
AK PARTİ OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
MHP OSMANCIK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI
ŞERİF TAŞKIRAN
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518

Çorum Osmancık İlçe İyi PartiTeşkilatı bugün gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurulu´nda yapılan seçim ile yönetim ve denetim kurulu üyelerini belirledi.

Osmancık İyi Partide Seçim Heyecanı
Çorum Osmancık İlçe İyi Parti Teşkilatı bugün gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurulu´nda yapılan seçim ile yönetim ve denetim kurulu üyelerini belirledi.

Genel Başkanlığını Meral Akşener´in yaptığı İyi Parti´nin Osmancık teşkilatı Olağan Genel Kurulu´nu Cumartesi günü parti hizmet binasında gerçekleştirdi. Genel kurulun açılış Kurucu Başkan Mustafa Sefer Boyacı yaptı. Boyacı yaptığı konuşmada, “Toplantımızın tüm ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Ülkemiz şu sıralar çok zor günler yaşıyor. Dış güçler ve Türkiye´nin içinde hainlik yapanlar var. Kamuoyunun tam manasıyla aydınlatılmadığı sınırımızda savaş var. Bu savaşta verdiğimiz şehitlerimiz medya da yüzeysel altyazıyla geçiriliyor. Sınırımızda var olan savaşta hayatını kaybeden şehitlerimize Allah´tan rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum. Kuruluşumuzun üzerinden 3 ay gibi kısa bir süre geçmesine rağmen 70´in üzerinde ilde teşkilatlandık. Bu çok büyük bir başarıdır. Bizleri bugün burada bir araya getiren geleceğimizin iyi olması sağlamak ve birlik beraberliği sağlama duygusudur. Toplantımızda tek liste ile seçime gidiyoruz. Sonucun ilçemize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmanın ardından divan heyeti oluşturuldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ile başlayan genel kurul gündem maddelerinin sırasıyla okunmasıyla devam etti. Gündem maddelerinin okunmasıyla birlikte Seçim Kurulu yetkililerinin gözetiminde seçime geçildi. Tek liste ile gidilen seçimde Kurucu Başkan Mustafa Sefer Boyacı tekrar başkan seçildi. Genel Kurula İyi Parti Çorum İl Yönetim Kurulu Üyeleri Şeref Helvacı, Ahmet Atlamaz, Hasan Demir, Burak Yıldırım, ve Necati Ceyhan katıldılar.
Seçimin sona ermesinin ardından yönetim kurulunun üyeleri pasta keserek kutlama yapmasının ardından Mustafa Boyacı katılımından dolayı tüm üyelere teşekkür etti. Mustafa Sefer Boyacı başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: : Burhan Yaşar, Erdal Karataş, Özkan Uysaler, Aynur Özkardeş, Feride Altın, Nesrin Pehlivan, Zübeyde Erdem, Ali İbiş, Cemalettin Öksüz, Avni Demirci, Kenan Kökez, Kadir Zengin, Halil İbrahim Kurşun, Hülya Çetindere, Ömer Yazıcı, Azmi Kılıç, Mustafa Azmi Kılıç, Fatma Seçil Yaşar, Dursun Maraz, Kemal Yücel Kurşun.

 Osmancık Osmancık Osmancık Osmancık OsmancıkPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
2180 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın