OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 2°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.32775.3491
Euro6.07226.0965

Okullu yıldızlar voleybolda Osmancık Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın final maçında Mimar Sinan Ortaokulu´nu zorlanmadan 3–0 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyonluk Şenay Aybüke Yalçın´a
Okullu yıldızlar voleybolda Osmancık Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın final maçında Mimar Sinan Ortaokulu´nu zorlanmadan 3–0 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

Bu kategoride Osmancık´ta Beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Gökgöz yönetimindeki üstünlük bu yılda devam etti. Şampiyonluğun asıl anlamlı yönü ise geçtiğimiz yıl şehit edilen Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın´ın ailesine verilen sözün yerine getirilmesi.

Okullu Yıldız kızlar voleybolda şampiyonluğu Osmancık Şehit Aybüke Ortaokulu kazandı. Final maçında Mimar Sinan Ortaokulu´nu zorlanmadan 3–0 yenen Osmancık Şehit Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu il birinciliği kazandı.
12 okulun dört grupta mücadele ettiği yıldız kızlar voleybolda final maçından dün Atatürk Spor Salonu´nda Osmancık temsilcisi ile Mimar Sinan Ortaokulu karşı karşıya geldi.
Rakibi önünde, ilk setten itibaren rahat bir oyun çıkartan Osmancık Şenay Aybüke Yalçın ilk seti 25–11 ikinci seti 25–14 aldıktan sonra son sette çok daha rahat bir sonunda 25–9 maçı da 3–0 kazanarak bu yılda şampiyonluğu kazandı.
Bu kategoride uzun yıllar süren üstünlüğü Osmancık Şehit Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu bu yılda sürdürdü. Beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Gökgöz yönetiminde geçtiğimiz yıllarda Osmancık Akşamsettin ilköğretim okulunda bu kategoride üstünlük kurarken geçtiğimiz yıl göreve başladığı yeni okulunda da üst üste ikinci yılında da set vermeden şampiyonluk kupasının sahibi olmayı başardı. Geçen yıl şehit olan öğretmen Şenay Aybüke Yalçın isminin verilmesinin ardından ailesine şampiyonluk sözü verdiklerini belirten beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Gökgöz bu sözlerini yerine getirmenin şampiyonluk sevinçlerini ikiye katladığı belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.
İkinci olan Mimar Sinan Ortaokulu´nun kupasını Osmancık Şehit Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu Müdürü Aşkın Liman verdi.

 Osmancık Osmancık OsmancıkPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
1202 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın