OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 20° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528

Ak Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.

Karadağ'dan  "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla mesaj 
Ak Parti Çorum İl Başkanı Av.Mehmet Karadağ "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
 
Demokratik ve şeffaf toplumların ihtiyaçlarından birisinin de kamuoyunun doğru ve güvenilir bilgiye ulaşmasının sağlanması olduğunu belirten Karadağ, toplumların bilgi edinmesinde bu ihtiyacın basınla giderildiğini ifade etti.
Basın mensuplarının mesleklerini gece gündüz demeden büyük emek harcadıklarına işaret eden Karadağ, basın mensuplarının halkın tarafsız, eksiksiz ve doğru haber akışıyla bilgilendirilmesi noktasında büyük önem arz eden bir görevi yerine getirdiklerine belirtti.
Karadağ,"Hükümet olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, Başbakanı Binali Yıldırım'ın önderliğinde milli iradenin sesini daha gür hale getirmek, ülkemizde demokrasiyi ve milli iradeyi güçlü kılmak her zaman öncelikli gayemiz olmuştur. Milleti ile hemhal olmuş milletine hizmet etme anlayışıyla gücünü milletten alan Ak kadrolar olarak her konuya millete sağladığı imkanlar bakımından ayrı bir hassasiyetle yaklaşıyoruz. İlkeli, bağımsız ve güçlü bir medyanın milli iradenin gücüne güç katacağı muhakkaktır.
15 Temmuz gecesi aziz milletimiz, Türkiye tarihinin en büyük destanlarından birini yazarken, doğru, güvenilir ve sorumlu yayıncılıkla demokrasimizin lehine cansiperane görev yapan medya mensuplarımız da bağımsız ve milli bir tavır sergileyerek dünya medyasına örnek olmuştur. 15 Temmuz darbe girişimine karşı milletin ortaya koyduğu mücadelenin anlamını hakkıyla kavrayamamış olan bazı odaklar ve uluslararası kamuoyu için basın mensuplarının o gece kayıt altına aldığı gerçekler adeta ders mahiyetindedir. Milli iradenin sesini yansıtan medya mensuplarına üstün gayretleri için milletim adına bir kez daha şükranlarımı sunuyorum."
Karadağ, çalışan gazetecilerin rahat çalışma koşullarına sahip olduğu ve emeğinin karşılığını hakkaniyetle alabildiği bir basın ortamına kavuşmaları temennisinde bulundu.
Algı operasyonlarına alet olmadan, basın meslek ve ahlak ilkelerini gözeterek doğru ve güvenilir haberleri yayınlarına yansıtan tüm basın mensuplarının tavrının takdire şayan olduğunu vurgulayan Karadağ, mesleğin onuruna yaraşır şekilde görevlerini layıkıyla yerine getiren bütün gazetecilerin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutluyarak ahirete intikal etmiş gazeteci arkadaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.dedi

 Çorum


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
449 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın