OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 20° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528

Çorum Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Şehit Soner Özdemir Parkı Osmancık Belediye Sosyal Tesisinde basın mensuplarının gününü kutlayarak öğle yemeği verdi.

Başkan Karataş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı 
Çorum Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Şehit Soner Özdemir Parkı Osmancık Belediye Sosyal Tesisinde basın mensuplarının gününü kutlayarak  öğle yemeği verdi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde yemekte Osmancık basın mensupları ile bir araya gelerek yenilen yemekte açılış konuşması yapan Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş şu sözlere yer verdi.
Karataş; “Sizler topluma bilgi ulaştırmak haber ulaştırmak için gerçekten çok ciddi iş yapan bir kesimsiniz. Bazen mesleğinizin o kadar riskleri oluyor ki. Umarım bundan sonraki yıllarda bu zor ve zahmetli işinizin icrası sırasında gerek yaşadığınız zorlukların gerekse sıkıntılarının yanı sıra özlük haklarınızın, çalışma şartlarınızın daha artması açısından da daha önemli gelişmeler yaşamanızı dilerken, işinizde mesleğinizde nice yıllar, birbirinizle toplumla barışık bir şekilde mesleğinizi icra etmenizi diliyor, gününüzü kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.
Osmancık basını Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’a her yıl kendilerini unutmadığı için teşekkür etti.
Yemeğin ardından basın mensupları için hazırlanan hediyeler takdim edildi. Osmancık Osmancık OsmancıkPaylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
490 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın