OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum Osmancık Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Serdar Bozkurt yeni görevine başladı.

Yeni Başhekim göreve başladı

Çorum Osmancık Devlet Hastanesine atanan Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Serdar Bozkurt  yeni görevine başladı.

Özel Kastamonu İsfendiyar Anadolu Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Serdar Bozkurt, Osmancık Devlet Hastanesi Başhekimliğine atandı.

Sağlık Bakanlığı tarafından atama yazısı çıkartılan Başhekim Bozkurt 8 Aralık 2017 Cuma günü itibariyle Osmancık’taki yeni görevine başladı.

Osmancık halkına sevgi ve selamlarını ileten Bozkurt, Osmancık Devlet Hastanesine hizmet için geldiğini ve hastanedeki başarı çıtasını daha üst seviyelere çıkartmak için özverili bir şekilde elinden gelen gayret ve çabayı sarfedeceğini kaydetti.

 OP. DR. HASAN SERDAR BOZKURT KİMDİR?

1975 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Op. Dr. Hasan Serdar Bozkurt, 1999 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Tıp Fakültesi Hastanesi Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimimi tamamlayan Bozkurt, sırasıyla Muş Bulanık Kara ağıl Sağlık Ocağı, KSÜ Tıp Fakültesi Hastanesi, Kayseri Askeri Hastanesi, Osmaniye Devlet Hastanesi, Özel Kadirli Yedi Mart Hastanesi’nde çalıştı. Op. Dr. Hasan Serdar Bozkurt, 2011 yılından bu güne kadar Kastamonu Özel İsfendiyar Hastanesi’nde Genel Cerrahi Uzmanı olarak görev yapıyordu.

Osmancık Gündem olarak Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hasan Serdar Bozkurt’a Osmancık adına hoş geldininz derken, yeni görevinde üstün başarılar dileriz…


 Osmancık
 Osmancık Osmancık

 2300 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın