OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140

Çorum’un Osmancık ilçesi’nde İYİ Parti Osmancık İlçe Kurucu Başkanlığına Mustafa Boyacı getirildi.

İYİ Parti Osmancık İlçe Başkanı Mustafa Boyacı

Çorum’un Osmancık ilçesi’nde  İYİ Parti Osmancık İlçe Kurucu Başkanlığına Mustafa Boyacı getirildi.

Türkiye’de Meral Akşener liderliğinde kurulan İyi Parti, Çorum’da da teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor.

Bekir Özsaçmacı’nın Çorum Kurucu İl Başkanı olarak atandığı İYİ Parti’nin ilçelerdeki teşkilatlanma çalışmaları da devam ediyor.

Buna göre İYİ Parti Osmancık Kurucu İlçe Başkanlığına Emekli Türkçe Öğretmeni Kardeş Kitap Kırtasiye Sahibi Sefer Mustafa Boyacı atandı.

İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı’dan yetki belgesini alan Mustafa Boyacı’nın önümüzdeki günler içerisinde yönetim kurulu listesini oluşturarak, İYİ Parti Genel Merkezine sunması bekleniyor.

İyi Parti İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Boyacı yaptığı basın açıklamasında, “Yeniliklerin partisi olacak olan İYİ Parti´nin ilçe başkanlığına atanmış olmaktan memnuniyet duydum.
Atamanın yapılmasının hemen ardından çalışmalarımıza başladık. İnşallah Türkiye´nin aydınlık geleceğini İYİ Parti´nin iktidarında birlikte inşaa edeceğiz. Şahsıma verilen bu görevi en İYİ şekilde yapmak, Türk toplumunu bir araya getirmek ve ülkemizin menfaatlerini korumak için canla başla çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” İfadelerini kullandı.

Mustafa Boyacı Kimdir?

01.10.1955 Osmancık doğumlu olan Mustafa Boyacı ilkokulu Samsun Alparslan İlkokulu, Ortaokulu Samsun 19 Mayıs Lisesi Ortaokul Bölümünde, liseyi ise Perşembe İlk Öğretmen Okulu´nda bitirdi. Elâzığ ili Palu ilçesinde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1975 yılında Atatürk üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Enstitüsü Türkçe öğretmenliği bitirdi. 1979´ da Osmancık Lisesi Türkçe öğretmeni olarak göreve başladı. Memurluktan emekli olup kırtasiye ticareti ile uğraşmakta. Evli üç çocuk sahibi olan Boyacı Türk Kızılay´ı Osmancık şubesinde başkan ve yöneticilik, Türk Hava Kurumu Osmancık şubesinde başkan ve yöneticilik ve Osmancık İş Adamları Derneğinde yöneticilik yaptı. 29.11.2017 de İyi Parti kurucu başkanlığına atandı.


2380 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın