OSMANCIK GÜNDEM 
Hızlı, doğru ve tarafsız sadece haber...


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 20° 10°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.60955.6320
Euro6.42716.4528

Çorum’un Osmancık ilçesi’nde Ak Parti İlçe Teşkilatı Yoğun bir katılımla İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Osmancık AK Parti İlçe Danışma Kurulu Toplandı

Çorum’un Osmancık ilçesi’nde  Ak Parti İlçe Teşkilatı Yoğun bir katılımla İlçe Danışma Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Osmancık İlçe Danışma Kurulu Toplantısı;  İlçe Yönetimi, İl Koordinatörleri , Belediye Başkanı, Kadın Kolları , Gençlik Kolları, İl Genel Meclis Üyeleri , Belediye Meclis üyeleri, Mahalle Temsilcileri ve Halkın Katılımlarıyla Ak Parti İlçe Başkanlığı Binasında gerçekleştirildi.

AK Parti İlçe Başkanlığı Binasında gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Hakkı Güngör,  Hedeflerinin 2019 olduğunu belirterek; “Kongremizi tamamladık. Bundan sonra 2019 yerel ve genel seçimlerine en iyi şekilde hazırlanmak için çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor.  Önümüzdeki 2019 ve 2023 hedeflerine ulaşmak için ne varsa yapılacak. Parti yönetimi olarak vatandaşlarımızla diyaloğumuzu devam ettiriyoruz. Ziyaretlerde bulunarak onların dert ve taleplerini dinliyoruz. Çözüm arayışı içindeyiz. Bundan sonrada süreçte özellikle kırsal mahallelerimizi ziyaret edeceğiz ve halkımızın bizlerden olan taleplerini yerinde göreceğiz.” Dedi.

Osmancık  Belediye Başkanı Hamza Karataş ise ilçe yapılan yatırımlar hakkında bilgiler vererek; İl Başkanlığımız, İlçe Teşkilatımız ile büyük bir uyum ve huzur içerisinde Belediye olarak ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Toplantı mahalle başkanlarının talep ve önerilerinin dinlenmesi ile sona erdi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
710 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın