OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.09816.1225
Euro6.58766.6140

Çorum Osmancık AK Parti Osmancık teşkilatı ilçede bulunan esnafları sırasıyla tek tek ziyaret etti.

Osmancık AK Parti'de esnaf ziyaretleri sürüyor

Çorum Osmancık AK Parti Osmancık teşkilatı ilçede bulunan esnafları sırasıyla tek tek ziyaret etti.

AK Parti Osmancık  İlçe Başkanı Hakkı Güngör  ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Osmancık esnaflarını tek tek  ziyaret ederek onların  talep ve sorunlarını dinledi.

Başkan Güngör, yönetim kurulu ile birlikte Osmancık ilçesindeki çarşı içerisindeki Kuyumcu Esnaflarından İlhan, Özdemir, Sadık Kuyumcu, İlçe Lokantacı Esnaflarından Bizim Köfte , Merkez , Konak , Özden , Güven Lokantasını, Kunduracı esnaflarından Metin Kundura , Hakkı Kundura , Diğer esnaflardan Yağmur Giyim , Kardeş Kitap Kırtasiye, Kavasoğlu, Saat Kulesi Manav , Arzum Leblebi , Türk Telekom Bayisi, Karakaşlar A.Ş , Mogaz Bayii , Kale Market, Güney mağazaya ziyaretlerde bulunduk. Esnaflarımızın dert ve sorunlarını dinledik.

Çarşı Esnaflarımızdan Gürsel Güneyin Babası Değerli Büyüğümüz Dursun Güney Abimizle yaptığımız ziyaret ve sohbette, çok güzel duygulu sohbetlerinden dolayı kendisine ilçe Teşkilatı olarak teşekkür ediyoruz.

İlçe Esnaflarımızdan Yönetim Kurulu Üyelerimizden Hacıoğulları Avm Sahibi Değerli Kardeşimiz Oğuzhan Çalışkan , Babası ve Amcalarını Ziyaret Ederek Sohbetlerde Bulunduk . İlçe Teşkilatı Olarak Kazançları Bol ve Bereketli Olsun Diliyoruz

Zaman buldukça “tüm esnaf, sanayici, iş adamı devlet dairelerinde ziyaret etmediğimiz hiçbir kurum kuruluş ve sivil toplum örgütü bulunmayacak" diyen Başkan Güngör. "Siz varsanız bizde varız “ şeklinde ifadelerde bulundu. 

883 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın