OSMANCIK GÜNDEM
İnteraktif Haber Sitesi
Hızlı, Doğru ve Tarafsız Haber


DHA TEMSİLCİLİĞİ
Saat
Takvim
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870

Çorum'un osmancık ilçesi'nde AK Parti Osmancık İlçe Başkanı Hakkı Güngör İlçe Yönetim Kurulu ve İlgenel meclis üyeleriyle birlikte 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Okul ziyaretinde bulundu.

Osmancık Ak Parti'den öğretmenler günü ziyareti

Çorum'un osmancık ilçesi'nde AK Parti Osmancık  İlçe Başkanı Hakkı Güngör İlçe Yönetim Kurulu ve  İlgenel meclis üyeleriyle birlikte 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Okul ziyaretinde bulundu.

AK Parti Osmancık  İlçe Başkanı Hakkı Güngör  İlçe Yönetim Kurulu ve İlgenel meclis üyeleriyle birlikte 24 Kasım Öğretmen günü dolayısıyla Koyunbaba İlkokulu, İnönüzaferi İlkokulu ve Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu’na Okul ziyaretinde bulunarak tüm öğretmernlerin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladı.

Öğretmenliğin değerli ve kutsal bir meslek olduğunu ifade eden ve Öğretmenlerin aynı zamanda bir nesile örnek olduğunu da belirten Başkan Güngör, "Öğretmenlerimiz, mesleklerin en yücesini yerine getirmektedir. Çocuklarımızı ve gençlerimizi emanet ettiğimiz; her türlü özveri,fedakarlığı gösteren öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Öğretmenlerimiz hiç şüphesiz bu milletin geleceğidir. İyiyi, doğruyu, her alanda yeniliği ve yenileşmeyi savunan, milli birlik ve beraberliğimizin teminatıdır. Herkes öğretmenlerinden öğrendiği güzel şeyleri uyguluyor. Onun için öğretmenler hem ülkemizin hem de dünyanın geleceğini şekillendiren insanlar. Ülkemizin daha iyi bir yerde olabilmesi, daha çok acının yaşanmaması ve daha çok gülebilmemiz için öğretmenlere çok saygı göstermemiz gerekiyor.Bu vesileyle yurdun dört bir tarafında görev yapan tüm öğretmenlerimizin ve daha hayatının baharında genç yaşta şehit edilen Şenay Aybüke Yalçın Öğretmenimizin  24 Kasım Öğretmenler Gününü en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

Okul ziyaretlerinde Koyunbaba İlkokulu Müdürü Mehmet Çıplak, İnönüzaferi İlkokulu Rafet Namalır, Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Ortaokulu Müdürü Aşkın Liman, böyle anlamı bir günde ziyaret edilmekten memnun olduklarını dile getirerek İlçe Başkanı Hakkı Güngör’e  teşekkür ettiler.
1053 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın